Корзина
903 отзыва
ТОЛЬКО 4 ДНЯ СКИДКА 20% НА КРЮЧКИ CLOVER!!!КУПИТЬ СО СКИДКОЙ
Интернет магазин "Модное рукоделие"
+380679592999
+380
67
959-29-99
+380
67
959-29-99
КИЕВСТАР (доступен в WhatsApp)
+380
50
586-62-58
VODAFONE (доступен в VIBER)
Внимание!Доставка посылок Новой Почтой задерживается!!!

Внимание!Доставка посылок Новой Почтой задерживается!!!

В связи с тяжелыми погодными условиями!

19.01.16

Сьогодні, 20 січня, відділення «Нової Пошти» по Україні працюють у звичайному режимі. Разом з тим залишається ускладненим рух автотранспорту компанії міжміськими шляхами. Це може зумовлювати затримку доставок по центральних, північно-східних та південних областях. Так, перекритими для проїзду залишаються автодороги на Одещині, Миколаївщині, Кіровоградщині. Рух містом Кіровоград перекрито.

Ситуація з прохідністю трас залишається тяжкою в Сумській, Полтавській, Черкаській, Харківській та інших областях. Вантажівки «Нової Пошти» зупиняються, щоб перечекати затори на дорогах. Детальніше з умовами для руху автотранспорту компанії по Україні можна ознайомитися за посиланням.

«Нова Пошта» постійно відслідковує ситуацію на дорогах та місце перебування своїх автомобілів.

Ознайомитися з переліком автівок, що на даний момент в дорозі, та напрямками їхнього руху, можна запосиланням (інформація оновлюється).

За цим посиланням також міститься інформація про автомобілі, рух яких призупинено. Вони вирушать в дорогу, як тільки міжміські автошляхи будуть розчищені та придатні для пересування ними.

«Нова Пошта» докладає всіх зусиль для того, щоб забезпечити доставку відправлень навіть за форс-мажорних умов. Будь ласка, слідкуйте за оновленнями на сайті.

Предыдущие новости